ДНІПРОВОКАМ'ЯНСЬКА ФІЛІЯ ГАННІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Педагогічний тренінг"Психологічне благополуччя педагогів та вихователів
Nov 5, 2021
![](/uploads/org1607/news_1636206984_68.jpg)
Під час осінніх канікул, коли учні відпочивають, педпрацівники навчаються. Так, 4 листопада 2021 року, в школі проводили тренінг на тему: "Психологічне благополуччя педагогів та вихователів" з метою формування сприятливого психологічного клімату у колективі, підвищення комунікативних навичок, підвищення настрою на удачу та успіх. Все вдалося! Позитивна енергія та емоції переповнювали кожного.