ДНІПРОВОКАМ'ЯНСЬКА ФІЛІЯ ГАННІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
З неба у святкових шатах Миколай іде до хати!
Dec 19, 2021
Ось і настала мить, коли Миколай завітав до дітей Дніпровокам'янської філії.
Чудотворець (Богданов Діма) разом зі своїми помічниками: - Ангелком (Терешонкова Анастасія), ельфами (Залізняк Ангеліна, Гордієнко Ліза, Куліш Артем, Красовицька О.В., Крот Т.М.) та двома жартівливими чортенятами (Антипко - Крот Артем, Бенеря - Матійко Вітя) провели цікаве дійство.
Завдяки небайдужим спонсорам, жодна дитина не залишилася без подарунка. А у відповідь , діти дитячого садочка "Віночок" та учні школи "підготували для Миколая вірші та пісні.
За це в нагороду від Чудотворця отримали подарунки, від яких на обличчях вихованців дитячого садочка та школярів з’явилася щаслива усмішка, непідробна дитяча радість, яку ні з чим не зрівняти
![](/uploads/editor/1607/202340/news_77/images/269440526_310030924313470_3540907533778752711_n.jpg)
![](/uploads/editor/1607/202340/news_77/images/268434229_310030964313466_3297308828536560156_n.jpg)
![](/uploads/editor/1607/202340/news_77/images/267726241_310031014313461_1847283250155140209_n.jpg)
![](/uploads/editor/1607/202340/news_77/images/267711735_310031067646789_1184595696964563821_n.jpg)
![](/uploads/editor/1607/202340/news_77/images/267571504_310031124313450_2749447774280986836_n.jpg)
![](/uploads/editor/1607/202340/news_77/images/269625677_310031147646781_6420672380026132004_n.jpg)
![](/uploads/editor/1607/202340/news_77/images/267988964_310031174313445_1698199715361121478_n.jpg)
![](/uploads/editor/1607/202340/news_77/images/268978969_310031214313441_3175548353355079203_n.jpg)