ДНІПРОВОКАМ'ЯНСЬКА ФІЛІЯ ГАННІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Працюємо на підтримку дітей з особливими освітніми потребами
May 29, 2023
![](/uploads/org1607/news_1685386802_.jpg)
Сьогодні, 29 травня, у Дніпровокам'янській філії відбулося засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. На засіданні були присутні постійні учасники команди супроводу, батьки, фахівці інклюзивно-ресурсного центру на чолі з керівником Ходос К.С.
Учасники засідання обговорили проблеми та перспективи роботи з дітьми з ООП та накреслили подальший план роботи на наступний рік